1-А Тільчарова Н.О.

                                 У бібліотекі - наймолодші!


                                      Зустріч  3. Ми – читачі!
 Поступово крок за кроком впродовж першого семестру першокласників готували до самостійної роботи у бібліотекі.
 І ось  нарешті - здійснилося! Ми – читачі!






                                            Участь в екопроекті “Ми – друзі птахів”


Птахи в зимку бояця не холоду, а голоду. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Тому і гинуть птахи у сильні морози. Учні нашого 1-А класу вирішили долучитися до екопроекту "Ми- друзі птахів": за допомогою бадьків виготовили і розвісити годівнички на шкільному подвір'ї .












День Святого миколая. 

Перегляд театралізованої вистави у районїй бібліотекі. 








16 грудня учні  нашого класу разом з батьками здійснили подорож до м.Запоріжя.
У програмі:
Майстер-клас у міні-пекарні «Пряня» по виготовленню печива. Перегляд цыркової вистави «Снігова королэва»













З метою вихованя екологічного ставленя учнів до природи учні 1-А класу створили колективний Міні-проект «Як економно використати воду в повсякденому житті?»
Завданя проекту:
*   дізнатися про властивості води;
*   визначити для чого потрібно людям прісна вода;
*   дізнатися про запаси прісної води;
*   з'ясувати, де ми втрачаємо даремно воду;
*   визначити, як усунути зайву втрату води.

Після ретельної підготовки на уроці природознавства учні захищали свої творчі проекти у такому складі:
1 група:      «Економні спожева води»
2 група:      «Водяні детектив»                              

  

           









Таємниці та загадки острова хортиці

     17 жовтня 2017 року учні нашого класу разом зі своїми бадьками та кластним керівником Тільчаровой Н.О. здіснили цікаву екскурсію на острів хортиця взяли участь у веселій ТУРІАДІ з подоланям смуги перешкод, використаням спеціального знарядя туриста; влаштували справжній пікнік та відвідали музей «Запорізька Січ».






   11 жовтня відбувся традиційний «Світочанський ярмарок»

  Усі учні нашого 1-А класу та бадьки до ярмарку віднеслись з відповідальнісю. Тому столи прикрашала і чирвона калина, і соковиті фрукти, і багато-багато смачненького. 



 А яка була торгівля! Усіх гостей чекав щедрий, гарно прекрашений   стіл, ми зустрічали їх чудовим настроєм і посмішками, тому не дивно,   що весь наш товар швидко розпродали і 1-А став лідиром серед інших   класів.




Виховний захід «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВІї ЗВИЧКИ»





НА УРОКАХ


Ø      Тут цікавинки живуть, сумувать нам не дадуть





 Ось які ми!


Урок природознавства
Дослідження з лупою

«ВЕСЕЛІ ІМЕНИНИ СВІТОЧАНСЬКОЇ РОДИНИ»



             
22 вересня учні нашого 1-А класу разом з класним керівником Тільчаровою Н.О. та батьками взяли участь у поході до парку «Ювілейного», під час якого нас чекали ігри, конкурси, змагання на станціях: «Спортивна», «Пісенна», «Танцювальна», «Загадкова», «Рухлива», "Ігровий калейдоскоп"


 

Станція «Танцювальна»


 


















             1 Вересня — День народженя нашого 1-А класу.


           У гімназії «Світоч» з'явивсь новий класс —                                                                        нова шкільна родина.


                 Дзвинить, дзвинить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчаня.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнаня!
               
             




Сидять за партю мої

Найкращі друзі в цілім світі,

Нас всіх єднають дні шкільні,

Снагою нових мрій сповиті.








Світочанський ярмарок

13 жовтня 2016 р. учні нашого класу взяли участь у традиційному Світо-чанському ярмарку. Тут можна було відпочити і повеселитися, зустрітися з родичами, знайомими,  друзями, обмінятися дум-ками, рецептами, своїми знаннями та секретами. Продавав хто що мав!
Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів у створені позитивного мікроклімату в гімназії.   


  


       З 1 вересня 2016 року наша гімназія залучилась до                       впровадження проекту "Вчимося жити разом".


       Так, 21 вересня учні 4-А класу на уроці «Основи                          здоров’я» стали учасниками першого   тренінгу за                    темою: «Як знайти друга». 





Всеукраїнський місячник  «Увага! Діти на дорозі!»
                       у Вільнянській  гімназії «Світоч»

 Учні нашого класу провели практичне заняття по                    відпрацюванню Правил Дорожнього руху                                                 під час дороги до школи.



2 вересня  учні 4-А класу Погорєлов Марк, Герман Дмитро, Крошена Станіслава, Максимчук Настя взяли участь у святковому патріотичному концерті, присвяченому святкуванню 25-ї річниці незалежності України.

 


ПЕРШИЙ   УРОК.

ЩОБ У СЕРЦІ ЖИЛА БАТЬКІВЩИНА:
ДО 25 РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

"Це наше і це твоє"


              Я - твій громадянин, я прагну підростати,
              Тягнусь промінчиком до сонця і тепла.
              Моя свята і рідна Україно - мати,
              Я все зроблю, щоб ти завжди цвіла!







Ми - четвертокласники!

Веселі, допитливі, розумні, непосидючі, дружні...

Закінчилося красне літечко, і знову з розпростертими обіймами нас зустрічає школа. Перший дзвоник, запах квітів та фарби у класі, радість зустрічі з друзями та улюбленою вчителькою…


І знову дзвоник кличе нас  — 
Спішімо, друзі, до навчання,
Бо промайне так швидко час
Й пора настане розставання.









«У Книжковому медіаклубі»


27 квітня  читачі шкільної бібліотеки 3-А класу разом із Пестріковою Оленою Миколаївною здійснили чергову віртуальну мандрівку «У Книжковому медіаклубі» у гості до народної художниці Марії Приймаченко.

Марія Приймаченко – самобутня народна художниця з України. 

Фантастичні звірі, яких малювала художниця упродовж останніх років, – унікальне явище у світовому мистецтві. Ці картини – витвір геніальної уяви художниці. Насправді таких звірів не існує у природі, проте поштовхом до створення образів часто стають реалії сьогоднішнього дня.


1986 року художниця створила вражаючу «чорнобильську» серію. 


Акція «Макулатуринг»

Наш 3-А клас взяв активну участь у Акції «Макулатуринг» і здав 48 кг макулатури, посівши 3 місце серед початкової ланки.
Збір макулатури – нагода зробити добру справу у такий простий спосіб. Адже 1 тонна макулатури – врятоване дерево.  

 «Калейдоскоп здоров’я»

Здоров’я людини – це найцінніше, що є у нього.
7 квітня, починаючи з 1950 року, відзначають Всесвітній день здоров’я.
У цей день в 3-А класі було проведено виховну годину у формі гри  «Калейдоскоп здоров’я».



Учні вирушили у подорож із зупинками у  місті «Мийдодірія», біля річки «Вітамінка», розгадали  загадки про продукти харчування, перебралися через «Болото», поговорили про «шкідливі звички», згадали вислови, прислів’я та приказки про здоров’я та згубні звички, завітали у місто «Спортивне» і відповідали на запитання спортивної вікторини. Закінчилася подорож гарними емоціями під «Веселкою  здоров’я».




Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" відбувся 4 грудня 2015 року. У ньому взяли участь шість учнів 3-А класу.

За результатами, ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ отримали Герман Діма, Назаренко Антон, Баєва Віка.  ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ мають Крошена Стася, Пойда Олена, Лукіна Даша.

 Вітаємо учасників конкурсу і бажаємо подальших високих результатів!


ШЕВЧЕНКА СЛАВЕТНЕ ІМ’Я

Щороку 9 березня наша країна вшановує річницю з Дня народження генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, який наповнив духовну скарбницю людства неоціненними скарбами. У своїй творчості митець сягнув вершин письменницької майстерності, підкорив висоти поетичної краси. Він став символом епохи і вивів українську мову та культуру на новий рівень.

Любий батьку, Тарасе!
Книжки твої байдужими нікого не лишали,
До боротьби за правду закликали,
За спадщину, яку залишив ти для нас,
Низько вклоняємось тобі, Тарасе!

До 202-річниці від Дня народження Т.Шевченка у 3-А класі пройшла патріотично-виховна година «Свято Шевченкової поезії».
Люблять і шанують твори Кобзаря. Його вірші надихали українців на боротьбу за незалежність і демократію, а згодом мрія Т.Г.Шевченка про вільну батьківщину здійснилася: на карті світу з'явилася незалежна держава — Україна.
Шевченків «Кобзар» — то для народу — великий дар.
Шануймо, вивчаймо Шевченкове слово!





Проект "Чудеса Запорізького краю"

В безкрайньому степу біля селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області стоїть величний та одинокий кам’яний пагорб… Обвітрені за мільйони років, оброслі зеленувато-сірим лишайником глиби пісковику різноманітні й фантастичні за обрисами, що створює враження мовчазної величності. В народі пагорб здавна називають Кам’яною Могилою.
Маршрут 3. Музей-заповідник «Кам'яна Могила».
23 грудня читачі шкільної бібліотеки 3-А та 3-Б класів разом із Пестріковою Оленою Миколаївною здійснили чергову віртуальну мандрівку «У Книжковому медіаклубі» до музею-заповіднику «Кам'яна Могила», розташованому в Мелітопольському районі Запорізької області.
Кам’яна Могила утворилася на місці величезного древнього гейзера чи грязьового вулкану, який припинив свою діяльність близько 5 млн. років тому. Його жерло забите своєрідною пробкою із спресованого і закам’янілого за мільйони років піску. Під дією сонця, вітру і води кам’яний масив почав розпадатися на окремі частини, всередині утворилися пустоти, схожі на бджолині стільники.
Кам'яна Могила – це виключно природне утворення. В наші дні висота пагорба досягає 12 метрів. На 15 гектарах її площі нараховується біля 3 тисяч плит, на яких руками наших далеких предків нанесені різні знаки і малюнки.
 «Священною горою», місцем паломництва був пагорб Кам’яної Могили для наших далеких пращурів. Протягом багатьох тисячоліть сюди приходили стародавні мисливці, скотарі,численні народи: кіммерійці, скіфи, сармати, готи, гуни, печеніги, хазари, половці… Кожний хто приходив сюди, знаходив собі відокремлене місце, створював своєрідний олтар та здійснював релігійні обряди.

Творчий проект «Захисти природу»

На уроці природознавства учні 3-А классу під керівництвом кл. кер. Тільчарової Н.О. працювали над творчим проектом «Захисти природу». 
Третьокласники підготували цікавий захист своїх робіт: презентували малюнки, плакати, цікаві доповіді щодо охорони довкілля рідної України. 
Така робота формує в учнів патріотичні почуття, бережливее ставлення до навколишнього середовища, спонукає до творчого пошуку нових економічних технологій у науці та техніці. Адже теперішні школярі незабаром стануть дорослими людьми і наше майбутнє буде у їх дбайливих руках.  

Участь в екопроекті “Ми – друзі птахів”

   Зима – найтяжча пора року для пташок. Пернатим не такі страшні морози як голод. Саме від голоду вони наближаються до наших домівок в надії на порятунок.
   Для того щоб слухати і радіти щебетанню птахів навесні, потрібно дбати про них взимку, а вони, в свою чергу, віддячать нам чистими садами без шкідників.
    Це маленький стіл для пташок,
    А на ньому різні страви.
    Горобці, синички, ґави,
    Прилітайте на обід!
    У їдальні вільний вхід.
    Під відкритим небом птахи
    Позбирались за столом,
    Бо завжди їх тут узимку
    Пригощаємо зерном.



22 січня – День Соборності України

  Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української
Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. 
Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
   
Цього року учні 3-А класу взяли участь у шкільних акціях утворення «Ланцюга єдності» та рушника  єднання учнів класу на честь річниці соборності України.


Комментариев нет:

Отправить комментарий